Design Plus Seya Beach Hotel aanbiedingen
Aanbieder | Verzorging | Dagen | Prijs v.a | Boeken |
---|---|---|---|---|
![]() |
Logies en ontbijt | 8 | € 471,- |
Aanbieder | Verzorging | Dagen | Prijs v.a | Boeken |
---|---|---|---|---|
![]() |
Logies en ontbijt | 8 | € 471,- |
Het moderne en luxe Design Plus Seya Beach Hotel (ex hotel Labranda Alacati Princess) ligt direct aan de kust van de Egeïsche Zee en heeft een eigen privéstrand. Geniet hier van een cocktail aan de schitterende baai, doe mee aan sportieve activiteiten of kom tot rust in de sauna.
Design Plus Seya Beach Hotel ligt direct aan het privéstrand met een Blauwe Vlag en op ongeveer 4 kilometer afstand van het centrum van Ilica en op circa 12 kilometer van Çeşme.
15°C
10°C/16°C
Helder gedurende de dag.
14°C/20°C
Helder gedurende de dag.
11°C/18°C
Helder gedurende de dag.
14°C/19°C
Overwegend bewolkt gedurende de dag.
15°C/19°C
Licht bewolkt gedurende de dag.
14°C/20°C
Zwaar bewolkt gedurende de dag.
14°C/19°C
Veel wind gedurende de middag.
14°C/21°C
Licht bewolkt gedurende de dag.
Design Plus Seya Beach Hotel beschikt over 204 stijlvolle kamers verdeeld over één gebouw met liften. U treft er een ruime lobby en een receptie.
Voor uw maaltijden kunt u terecht in het buffetrestaurant. Tevens kunt u dineren in het à-la-carterestaurant (vooraf reserveren). Drankjes kunt u verkrijgen bij één van de 3 bars, waaronder een snackbar.
Buiten vindt u een terras met tafeltjes en stoelen en ook het zwembad met een apart kinderbad dat omringd wordt door een zonneterras met ligbedden en parasols. Verder is er een pier met ligbedden en parasols. Het hotel verzorgt een handdoekenservice.
Voor kinderen is er een miniclub (4-12 jaar, 6 dagen in de week) en een speeltuin.
Er is gratis wifi beschikbaar in de lobby.
Gasten kunnen in Design Plus Seya Beach Hotel gratis gebruikmaken van volleybal, tafeltennis, fitness, basketbal en tennis. In de Spa kunt u gratis gebruikmaken van het Turks bad en de sauna. Massages zijn tegen betaling.